Állásajánlatok

eco

ECOMISSIO Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszavasváriban vagy környékén lakó kollégát KERES a következő munkakörbe:

ÜZEMVEZETŐ

 Tiszavasvári hulladékégetőben

történő munkavégzéssel

Feladatok:

  • az égető folyamatos működésének biztosítása az elérhető legmagasabb termelési szinten az érvényes előírások (környezetvédelmi, műszaki, munkavédelmi stb.) betartása mellett,
  • az üzemi rend és tisztaság betartása, betartatása,
  • az üzemeltető és karbantartó személyzet koordinálása, felügyelete, képzése,
  • az üzemhez tartózó gépek és berendezések (munka-, és tűzvédelem, műszaki biztonság, stb.) megfelelő használatának felügyelete,
  • az üzem energia-, anyag- és segédanyag felhasználásának folyamatos nyomon követése, koordinálása,
  • a karbantartási munkák koordinálása,
  • karbantartási segédanyagok és a tartalék alkatrészek készletének és beszerzési igények koordinálása,

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú műszaki (gépészmérnök, vegyészmérnök) végzettség,
  • üzemvezetésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • számítógépes ismeretek,

Előnyt jelent:

  • szakmai (hulladékgazdálkodás, égetés) területen szerzett gyakorlat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Jelentkezni 2017. június 10-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy az ecomissiokft@ecomissiokft.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet a pozíció megjelölésével.

 eco

Ecomissio Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője,Tiszaújvárosban vagy környékén lakó kollégát KERES a következő munkakörbe:

Labormérnök

Feladatok:

  • a laborban felügyeli, koordinálja a labortechnikus munkáját, szükség esetén elvégzi
    • a hulladék minták alapanalízisét (pH, égéshő, halogén és kén tartalom),
    • az üzemi vízminták ellenőrzését (pH, vezetőképesség, vastartalom),
    • a csapadékvíz ellenőrzését (pH, KOI, ólom, foszfát),
    • a salak és pernyeminták izzítási veszteség vizsgálatát,
  • koordinálja, irányítja a laborvegyszer és növény védőszer hulladékok kézi kiszerelését,
  • nyilvántartást vezet az elvégzett munkákról,
  • felügyeli a minta és vegyszer tárolót,
  • kereskedelmi tevékenység és az égetés technológiájának szakmai támogatása,
  • „problémás” hulladékok feldolgozására javaslatot tesz, módszereket dolgoz ki és azokat irányítja,
  • felelős a hozzá tartózó terület rend, tisztaság fenntartásáért,

Elvárások:

  • vegyésztechnikus vagy vegyész végzettség,
  • minimum 3 éves laborban szerzett tapasztalat,

  • hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat,
  • ADR tanácsadói végzettség,
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány,
  • targoncavezetői jogosítvány,

Jelentkezni 2017. június 10.-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy az ecomissiokft@ecomissiokft.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.

eco

Ecomissio Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője,Tiszaújvárosban vagy környékén lakó kollégát KERES a következő munkakörökbe:

hulladék-előkészítő

csoportvezető

Feladatok:

  • hulladék-előkészítők irányítása,
  • ártalmatlanításra vagy egyéb kezelésre átvett hulladék előkészítésének, rendszerbe adásának irányítása, illetve megfelelő átmeneti tárolásának biztosítása, felügyelete,
  • hulladék-előkészítők által használt gépek, berendezések műszaki állapotának, karbantartásának felügyelete,
  • cseregöngyölegek ki és beszállításának felügyelete, dokumentálása,
  • telephelyen rend, tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • targoncavezetői jogosítvány

  • hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat